Luty w Sensorysiach rozgrzeje Was do zabawy!

Zima nie odpuszcza, ale na szczęście wszystkie zwinne rysie zamiast marznąć na zewnątrz mogą przyjść do Sensorysiów i bawić się na całego! A przygotowaliśmy mnóstwo atrakcji!

Mamy mnóstwo zajęć dla maluszków, także takich poniżej 12 miesiąca życia: Gordonki, czyli zajęcia umuzykalniające (w tym miesiącu także po angielsku), Magic English czyli sensoryczne śpiewankowe zajęcia z angielskiego oraz Edusensorki podczas których trenujemy kompetencje przyszłości!

Dla wszystkich mam maluszków mamy jogę z bobasem! Rozciągniecie zbolałe plecy, rozgrzejecie lędźwia, a to wszystko w bezpiecznej przestrzeni i pod czujnym okiem prowadzącej i do tego ze swoimi maluchami!

Dla 2-3 latków mamy zajęcia Zaraz Przedszkole, które w ciekawy i ekscytujący sposób przygotowują do przedszkola. Zobaczycie, jak to jest być przedszkolakiem i już nic nie będzie Wam straszne!

W tym miesiącu wracają też nasze hity czyli Dogoterapia – sensoryczne zajęcia z przemiłym puszystym psem oraz Potańcówka, na którą zawsze zapraszamy w przebraniach i ze świetną energią.

Do każdych warsztatów, zajęć i wydarzeń godzina zabawy na Sali Zabaw jest za darmo! Przy zakupie 4 zajęć cyklicznych z naszej oferty możecie dostać od nas 10% zniżki! Wystarczy wpisać w koszyku kod sensorysie4.

W ferie odbywają się u nas zimowe półkolonie, pełne zabawy i odkrywania nowych rzeczy. Od 9:00 do 17:30 nasi uważni wychowawcy zajmą się wszystkimi żądnymi zabawy dziećmi. 

Dodatkowo, na waszą prośbę podczas ferii spektakle w Labiryncie Sensorycznym będą odbywać się także w tygodniu. Czeka Was niesamowita sensoryczna podróż na Lodowiec. Zarezerwuj swój bilet już teraz!

 

Już nie możemy doczekać się kolejnych spotkań z Wami!

Bez kategorii