W marcu jak w garncu, jak powiadają, ale u nas zawsze tak samo – po prostu najlepiej! Pogoda powoli się zmienia, przyroda budzi się do życia, a my przygotowaliśmy mnóstwo atrakcji, które pomogą Wam w tym okresie przejściowym.
Mamy mnóstwo zajęć dla maluszków, także takich poniżej 12 miesiąca życia: Gordonki, czyli zajęcia umuzykalniające (w tym miesiącu także po angielsku), Magic English czyli sensoryczne śpiewankowe zajęcia z angielskiego oraz Edusensorki podczas których trenujemy kompetencje przyszłości! Na te zajęcia zapraszamy także dzieci do 2. roku życia.
Dla wszystkich mam maluszków mamy jogę z bobasem! Rozciągniecie zbolałe plecy, rozgrzejecie lędźwia, a to wszystko w bezpiecznej przestrzeni i pod czujnym okiem prowadzącej i do tego ze swoimi maluchami!
W tym miesiącu na zajęciach z Dogoterapii będziemy uczyć się o żywieniu i pielęgnacji psa wraz z uroczą białą kulą pieskiem Shiro. To świetne zajęcia dla dzieci, które już mają psa, lub dla rodzin, które planują adopcję. Zajęcia mogą też być pomocne w pokonaniu lęków związanych z psem.
W tym miesiącu Sensorysie obchodzą także PIERWSZE URODZINY! Czeka nas tydzień niesamowitych atrakcji! Sprawdzajcie nasze social media, żeby dowiedzieć się więcej 🙂
Z tej okazji zapraszamy Was na jedyną w swoim rodzaju urodzinową przebieraną potańcówkę z tortem 🎂🎂🎂 dla wszystkich uczestników!
W marcu będziemy świętować też trzy wyjątkowe okazje:
8 marca Dzień Kobiet, który przygotowujemy dla Was razem z Salonem Uroki. W cenie 100 zł zapraszamy Was na klasyczny manicure do salonu Uroki oraz 2h opieki nad dzieckiem w Sensorysiach. Bilety w ilości mocno ograniczonej. Do kupienia na O WŁAŚNIE TU!
21 marca – Dzień Wiosny – szczegóły wkrótce na naszym Instagramie
Bez kategorii