W jednej z pięknych sal Labiryntu Sensorycznego dwa razy w miesiącu odbywają się pokazy filmowe w niesamowitej atmosferze.

U nas nie ma kolorowych denerwujących zabawek, migających na kolorowo filmów, proponujemy wam wyselekcjonowane kino, które uczy i bawi!

 

W sierpniu widzimy się na trzech pokazach filmowych. Na seans możecie przyjść całą rodziną – żeby uczestniczyć w pokazie wystarczy kupić bilet do Sali Zabaw łączony z pokazem filmowym – a za bilet płacą tylko dzieci. Bilet na seans możecie kupić TU 

3 sierpnia 18:00
Ella Bella Bingo”

Bilety do kupienia tu

Niespożyta energia Elli Belli i jej radość z odkrywania otaczającego świata zaraża wszystkich wokół. Razem ze swoim najlepszym przyjacielem – Henrym organizują konkurs cyrkowych sztuczek. Przygotowania idą pełną parą, szykuje się pełen emocji spektakl z udziałem uroczych mieszkańców „Słonecznych ogrodów”. Pech chce, że do miasteczka wprowadza się zawadiacki Johnny. Henry spędza coraz więcej czasu z nowym kolegą, który do zabawy ma mnóstwo drogich gadżetów.

Ella Bella czuje się opuszczona, w sprzeczce zmusza Henry’ego do wyboru między Johnnym a nią. Henry nie chce stawać między przyjaciółmi i decyduje się uciec. Jak się okazuje, to nie pierwszy raz, kiedy musi opuścić przyjaciół. Ella Bella i Johnny ruszają na poszukiwania, tylko czy uda się odnaleźć Henry’ego na czas? Czy zdążą przed wielkim startem cyrkowego spektaklu? Wspólnie muszą uratować nie tylko konkurs talentów, ale przede wszystkim swoją przyjaźń.

„Ella Bella Bingo” to idealna, rodzinna animacja na wakacje! Pozytywne wartości dla najmłodszych widzów ubrane zostały we wciągającą i optymistyczną przygodę.

17 sierpnia 18:00
Solan i Ludwik – misja Księżyc”

Bilety do kupienia tu

Trwa wielki wyścig na Księżyc. Drużyny z całego świata pragną jako pierwsze umieścić swoje flagi na jego powierzchni. Wkrótce o podróży w kosmos zaczynają marzyć także śmiały Solan i nieco bardziej ostrożny Ludwik. Ich pojazdem ma się stać rakieta zbudowana przez Alfiego – przyjaciela, który w domowym zaciszu opracowuje niecodzienne wynalazki, chociaż nie zawsze udane… Na miejsce startu przybywa ekipa telewizyjna, a przygotowania do lotu śledzi w napięciu cały kraj. Wszyscy trzymają kciuki za dzielnych, choć nietypowych astronautów. 

Czy Solan i Ludwik zrealizują swoje marzenie i staną się słynnymi astronautami? Czy jako pierwsi postawią na Księżycu swoje łapy, a potem wrócą cali i zdrowi? Ich podróż będzie pełna niespodzianek! Misja Księżyc to kolejne spotkanie z ulubionymi bohaterami ze świata Flåklypa, które na pewno nie zawiedzie fanów tej pomysłowej dwójki.

31 sierpnia 18:00
„Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai – Pierwsza tajemnica”


Bilet możesz kupić TU 

Lasse i Maja jeszcze się nie znają, a Biuro Detektywistyczne nawet nie marzy się nieśmiałemu samotnikowi i zbuntowanej dziewczynce. On jest wzorowym uczniem, a ona nową uczennicą w szkole w Valleby. W poprzednich seriach młodzi widzowie śledzili detektywistyczne przygody pary przyjaciół. Teraz dowiemy się, jak to się zaczęło.

Szkoła w Valleby ogłasza konkurs wiedzy, a nagrodą jest starożytna księga Hammarabi, w której spisano złote zasady rozwiązywania sporów. Tuż przed rozpoczęciem zmagań starodruk znika. Lasse i Maja są świadkami tej sytuacji, ale nie potrafią zidentyfikować złodzieja. Pracownicy szkoły oskarżają Maję. Żeby udowodnić jej niewinność para młodych detektywów rozpoczyna poszukiwanie prawdziwego sprawcy. Nagle wszyscy stają się podejrzani: dozorca, nauczyciel wf-u, ekscentryczna bibliotekarka, a nawet dyrektorka szkoły. Odkrywanie pierwszej tajemnicy nie tylko daje początek pięknej przyjaźni, ale konfrontuje bohaterów z nowymi wyzwaniami: strachem przed odrzuceniem, kłamstwem, do którego trudno się przyznać i tym jak ważne jest zaufanie i wzajemne zrozumienie. 

Faworyt publiczności 5. Festiwalu Filmowego Kino Dzieci.

 

Bez kategorii