Lubicie morze? Szum fal, morską bryzę, latające nad głowami mewy no i przyjemne kołysanie na statku przy zachodzącym słońcu. Na pewno znacie te uczucia i już czujecie sól morską na języku, a w nozdrzach zapach skóry ogorzałej od słońca.

Te wszystkie doświadczenia oraz jeszcze więcej chcemy odtworzyć w naszym nowym Labiryncie, którego tematem przewodnim jest REJS.

Scenografia i temat przedstawienia zostały przygotowane zgodnie z najnowszą wiedzą na temat rozwoju sensorycznego. W poszczególnych salach można odkryć jak działa wzrok, słuch, węch, dotyk, czym jest czucie głębokie i równowaga. Ważnym elementem labiryntu jest interaktywna postać Rysia, która towarzyszy dzieciom przez całą wyprawę.

Zatem wchodzimy do tej niesamowitej krainy, gdzie będziecie jednymi z pierwszych gości, a Ryś ze swoimi przyjaciółmi, nie tylko pomoże wam odkryć świat każdym jednym zmysłem, ale także opowie ciekawe historyjki i zapozna was ze swoimi przyjaciółmi i razem podczas rejsu dopłyniecie do na przykład Jaskini Siedmiu Mórz, w której naprawdę spełniają się marzenia! Będziecie wiosłować na tratwach, szukać skarbu i co najważniejsze, wcielicie się w role piratów, którzy na sam koniec, jeśli dobrze wypełnią wszystkie zadania i będą aktywnie używać wszystkich swoich umiejętności wyjdą z tego rejsu z najpiękniejszym skarbem na świecie! Jakim… przekonacie się sami?

AHOJ PIRACI! Do zobaczenia w głębinach!

Labirynt Sensoryczny REJS
PO BILETY KLIKNIJ TU

  • Zwiedzanie Labiryntu z przewodnikiem trwa około 45 min
  • Odbywa się w dwóch grupach wiekowych: 2-4 lata i 5-8 lat
  • Zarówno dziecko, jak i opiekun kupują bilet
  • Dostępne są bilety z Kartą Dużej Rodziny oraz dla dzieci z Orzeczeniem o Niepełnosprawności
  • Do końca sierpnia do biletu do Labiryntu Sensorycznego jedna godzina zabawy na Sali Zabaw gratis
Bez kategorii