Zobacz najnowszy Labirynt Sensoryczny „Sielanka”! Wybierz się z nami w sensoryczną letnią podróż. Kup bilet tu

Labirynt Sensoryczny

W samym sercu Sensorysiów znajduje się Labirynt Sensoryczny, w którym sale poświęcone są kolejnym zmysłom. Scenografia i temat przedstawienia zostały przygotowane zgodnie z najnowszą wiedzą na temat rozwoju sensorycznego. W poszczególnych salach można odkryć jak działa wzrok, słuch, węch, dotyk, czym jest czucie głębokie i równowaga.

Letnia sielanka wśród złotych łanów zbóż, chabrów tańczących na wietrze i zapachu słońca na dotkniętej promieniami skórze… Czy te obrazy również wywołują w Tobie magiczne wspomnienia?

Nie musisz czekać na lato! Już teraz możesz przenieść się w świat nieskrępowanej niczym zabawy i magicznych doznań wraz z nową opowieścią – „Sielanką”

W trakcie tego wyjątkowego spektaklu, sympatyczny Ryś poprowadzi Twoje dziecko przez fascynującą historię, wykorzystując wszystkie zmysły – słuch, wzrok, dotyk, węch i wiele innych. To będzie niezapomniane doświadczenie, które rozbudzi wyobraźnię i stworzy niepowtarzalne wspomnienia.

Zapraszamy Cię do pięknych przestrzeni Sensorysiów na niezwykły, stymulujący immersyjny spektakl! Bilety są już dostępne na naszej stronie internetowej. Nie zwlekaj z zakupem, miejsca znikają szybko!

Dla maluszków od 1. miesiąca życia do 2 roku życia mamy „Odczuwanki”, spektakl w którym za pomocą melodyjnych mruczanek zostają przeprowadzane przez aktora przez kolejne sale w Labiryncie.

Ważnym elementem labiryntu jest interaktywna postać Rysia, która towarzyszy dzieciom przez całą wyprawę. Labirynt jest wyodrębnioną strefą, której zwiedzanie odbywa się tylko w obecności przewodnika, a scenografia i temat przedstawień zmieniają się cyklicznie. Przez 45 min interaktywnego spektaklu sensorycznego dzieci wraz ze swoimi opiekunami przemierzają kolejne sale pod czujnym okiem przewodnika wykonując kolejne polecenia. Historie w Labiryncie są niesamowicie angażujące, zarówno dla dziecka, jak i dla opiekuna, a spektakle odbywają się w dwóch grupach wiekowych: 2-4 lata i 5-8 lat. A to wszystko po to, żeby jak najlepiej wykorzystać umiejętności poznawcze każdego dziecka.