Już wkrótce nowy Labirynt Sensoryczny „Sielanka”! Wybierz się z nami w sensoryczną letnią podróż. Kup bilet tu

FAQ

Witaj!
Jak możemy Ci pomóc?

Ogólne

Labirynt Sensoryczny

Sala Zabaw czynna jest codziennie od 9:00 do 20:00. Wyjątki stanowią niektóre święta, ale zawsze informujemy o nich na naszym Facebooku i Instagramie, a także na granatowym pasku na stronie internetowej.

Od 1. miesiąca życia do 8 lat. Jest to wiek sugerowany, starsze dzieci też często do nas przychodzą i świetnie się bawią. Wszystko zależy od charakteru i zainteresowań dziecka. 

Jest możliwość wykupienia (na miejscu lub drogą mailową) bonu podarunkowego, którym można obdarować dowolną osobę. Można go wykorzystać na Salę Zabaw, Labirynt Sensoryczny, warsztaty i wydarzenia. Ważny jest przez rok od dnia zakupu. 

Możliwe jest także zakupienie voucheru na nasze usługi u partnerów: Wyjątkowy Prezent, Super Prezenty, Katalog Marzeń lub na dowolną kwotę po napisaniu maila na bilety@sensorysie.pl

Tak, mamy wyznaczoną strefę dla rodziców. Znajdziesz tam wygodne siedziska, stoliki i gniazdka dla osób, które chciałyby popracować podczas zabawy dziecka, napić się, zjeść lub odpocząć. Po pyszną kawę udaj się na recepcję. Do dyspozycji gości są również krzesełka, w których można nakarmić maluszka.

W Sensorysiach znajdziecie croissanty, pain au chocolat, muffiny, zdrowe batoniki lub zupę. Po sąsiedzku, w kawiarni Luka, możecie zamówić pizzę, lody i różne przekąski na słodko i na słono.

W każdej z naszych łazienek znajdziecie przewijak, a nawet koszyczek z niezbędnymi przyborami, takimi jak pampersy czy mokre chusteczki dla dzieci.

Na teren Sensorysiów można wejść ze swoimi rzeczami, jednak zachęcamy do umieszczania ich w zamykanej szafce dostępnej przez przez cały czas pobytu w Sali Zabaw. Pozostawione na podłodze plecaki i torby utrudniają bezpieczną zabawę pozostałym uczestnikom Sali.

Prosimy o pozostawianie wózków przed wejściem na Salę. Zdarza się, że koła wózków są zabrudzone, a w przestrzeni Sensorysiów przemieszczamy się w skarpetkach. Wózek stanowi także niebezpieczeństwo – ktoś może się o niego potknąć i przewrócić. Jeśli gondola jest odpinana, można ją zabrać na Salę Zabaw – w takiej sytuacji prosimy o pozostawienie jej w bezpiecznym miejscu.

Tak. Zachęcamy jednak do zakupu biletów na naszej stronie internetowej, szczególnie w weekendy. Na Sali Zabaw i w Labiryncie Sensorycznym obowiązują limity miejsc, w związku z tym w soboty i niedziele bilety szybko się wyprzedają. Kupując bilet przez Internet, masz pewność, że wejdziesz do Sensorysiów w preferowanych godzinach. Bilety na Salę Zabaw zakupione online są tańsze niż te w recepcji.

Tak, bilety dostępne na naszej stronie internetowej mają niższą cenę niż bilety sprzedawane na miejscu.

Parking pod Sensorysiami jest miejski, należy za niego zapłacić w parkomacie. W weekendy istnieje możliwość zaparkowania 50 m dalej, przy budynku Społem (jeśli są dostępne miejsca). Przy wjeździe na parking należy okazać aktualny bilet do Sensorysiów.

Staramy się, aby przez cały czas temperatura w Sensorysiach utrzymywała się między 20-22°C.

Najspokojniej jest w tygodniu, w godzinach 14-17. Wtedy zazwyczaj nie ma przyjęć urodzinowych i wycieczek. Dosyć spokojnie jest także w porannych i wieczornych godzinach w weekendy, czyli w przedziałach 9-11 i 18-20. Najlepiej jednak zadzwonić i zapytać, czy w wybranym terminie spodziewamy się większych grup.

Dzieci obowiązkowo wchodzą na Salę w skarpetkach antypoślizgowych. Jeśli nie macie własnych na zmianę, można je kupić na miejscu w cenie 15 zł za parę. Rodzice powinni zmienić skarpetki na czyste bawełniane (nie z rajstopy) przed wejściem do środka.

Tak, każda osoba przebywająca na terenie atrakcji Sensorysiów, powinna być w czystych skarpetkach.

Czas przejścia przez Labirynt Sensoryczny to ok. 45 minut.

Sala zabaw i Labirynt Sensoryczny to dwie oddzielne przestrzenie. Jeżeli chcecie spędzić czas na Sali Zabaw po Labiryncie, należy kupić oddzielny bilet na Salę Zabaw. 

Wizyty w Labiryncie dla osób indywidualnych zaplanowaliśmy od czwartku do niedzieli.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów staramy się przenosić bilety na inny dostępny termin. Niestety ze względu na duże zainteresowanie nie zawsze jest to możliwe. W tym celu skontaktuj się z nami wysyłając maila – info@sensorysie.pl. Pamiętaj, aby napisać do nas przed terminem rezerwacji!

Tak. Grupy wiekowe dla Labiryntu to jedynie sugerowane przez Nas przedziały, w których dziecko najbardziej skorzysta z przedstawienia. Należy się jednak zastanowić, czy młodsze dziecko nie przestraszy się przebranych aktorów, niektórych elementów wystroju lub dźwięków.

Dziecko musi przebywać w Labiryncie Sensorycznym z opiekunem, który jest za nie odpowiedzialny.

Sala Zabaw

Sala Zabaw czynna jest codziennie od 9:00 do 20:00.

Sala Zabaw jest przeznaczona także dla najmłodszych. Dla dziecka do 12 miesięcy przeznaczony jest bilet całodniowy w cenie 39 zł w dniach pon-czw, lub 49zł od pt-ndz. Dodatkowo maluch może uczestniczyć w zajęciach i atrakcjach przeznaczonych specjalnie dla bobasów – np. w Gordonkach czy Odczuwankach. Pełna oferta warsztatów dostępna jest tutaj: Wydarzenia – Sensorysie.

Na Labirynt Sensoryczny obowiązuje inny rodzaj biletu. Każda osoba wchodząca do Labiryntu powinna mieć zakupiony bilet – zarówno dziecko, jak i osoba dorosła.

Istnieje możliwość jednorazowego przeniesienia zakupionego biletu na salę zabaw na inny dzień, w tej samej puli cenowej. Jeśli więc bilet zakupiono na dzień w okresie poniedziałek-czwartek, na takie dni możemy go przenieść. Jeśli bilet zakupiony jest na sobotę, można go przenieść na jeden z dni od piątku do niedzieli. W tym celu skontaktuj się z nami wysyłając maila – info@sensorysie.pl. Pamiętaj, aby napisać do nas przed terminem rezerwacji!

Tak, pod warunkiem, że dziecko ma więcej niż 5 lat i mamy dostępną wolną animatorkę, która może bezpiecznie zająć się Twoim dzieckiem. Zapytaj o to na recepcji lub umów się z nami wcześniej!

Dodatkowa opłata po przekroczeniu czasu z biletu to 70 groszy za minutę. Czas zaczyna się liczyć na karcie po okazaniu biletu na recepcji. Dopłata obowiązuje na każde dziecko – bilet na dorosłego nie ma ograniczenia czasowego.

Tak, rodzic może korzystać z dzieckiem z naszych atrakcji. Jedynym obiektem, z którego dziecko korzysta samo, są zjeżdżalnie. Wszystkie informacje znajdują się także na tabliczkach przy poszczególnych atrakcjach.

Urodziny

Przyjęcie urodzinowe trwa 2 godziny i na tyle zarezerwowana jest dla Was sala urodzinowa. Jeśli chcecie przedłużyć swoje urodziny o kolejną godzinę, należy zgłosić to wcześniej na recepcji i sprawdzić, czy jest taka możliwość. Przedłużenie przyjęcia jest dodatkowo płatne. 

Bezpieczeństwo

Grupy przedszkolne